Sağlık Reklam Ajansı – Sağlık PR Hizmetleri

Sağlık Reklam Ajansı – Sağlık PR Hizmetleri

Netobil; dijital teknoloji ve reklam hizmetleri sunmak amacıyla Ankara’da kurulmuştur.

Netobil olarak öncelikle sizi, faaliyet alanınızı, ürün veya hizmetlerinizi iyi analiz ederiz. Beklentilerinizi dinler, amaca uygun çözümlerimizi sunarız. Sunduğumuz çözümlerde güncel teknolojiyi ve tasarım standartlarını kullanır; hayata geçirdiğimiz siteleri mobil cihazlara ve arama motorlarına uyumlu, SEO kurallarına uygun yapıda inşa etmeye, tasarlamaya, kodlamaya dikkat ederiz. Kısacası; dijital dünyada yaşayan projeler üretir ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlarız.

SAĞLIK PR WEB TASARIM HİZMETİ

Sağlık PR; benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, web tasarım kültürümüzün temelini oluşturmaktadır. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

SAĞLIK PR ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitelerinin ve o web sitelerindeki içerik sayfalarının, Google, Yandex başta olmak üzere arama motorlarındaki doğal, başka deyişle ücretsiz arama sonuçlarında görünürlüğünü artırmaya yönelik yapılan çalışmalardır. Sağlık reklam ajansı Sağlık PR olarak ürününüz veya hizmetinizle ilgili yüksek aranma potansiyeline sahip anahtar kelimeleri beraber belirliyor, organik sıralamalarda sitenizi yükseltmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.

SAĞLIK PR SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Firmaların artık sadece internet siteleri kurmaları yetmemekte; interaktif alanda bir bütün olarak var olabilmek için sosyal ağlarda da yer almalı, güncel içerikleri kampanyalarla desteklemeleri gerekmektedir. Facebook, Instagram, Twitter başta olmak üzere sosyal mecralar potansiyel müşterilerinize direkt ulaşabileceğimiz, kolay ve düşük maliyetli platformlardır. Sağlık PR Dijital Takip hizmetimiz ile markanızın itibarını korurken müşterilerinizle anlamalı bir ilişki kurun ve pazarlama stratejilerinizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyın.0850 840 16 84
Telefon
WhatsApp Hattı whatsapp