SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIK

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIK

Firmaların artık sadece internet siteleri kurmaları yetmemekte; interaktif alanda bir bütün olarak varolabilmek için sosyal ağlarda da yer almalı, güncel içerikleri kampanyalarla desteklemeleri gerekmektedir. Facebook, Instagram, Twitter başta olmak üzere sosyal mecralar potansiyel müşterilerinize direkt ulaşabileceğimiz, kolay ve düşük maliyetli platformlardır.

İÇERİK YÖNETİMİ

İçerik pazarlaması, sosyal mecraları aktif kullanan markaların rakipleriyle farklılaşmak için kullandıkları bir yöntemdir. Sosyal medyanın olmazsa olmazlarından biri de sürekli canlı tutulmasıdır. Markanızın değerine ve hizmetlerine uygun sosyal medya paylaşım planıyla markanız doğrudan etkin bir biçimde temsil edilebilir. Bu paylaşım alanlarında kullanılan dil, bahsedilen duyuru/kampanyalar ve imla kuralları markanızın kurumsallığını yansıtmaktadır.

DİJİTAL TAKİP (MONITORING)

Dijital Takip hizmetimiz ile markanızın itibarını korurken müşterilerinizle anlamalı bir ilişki kurun ve pazarlama stratejilerinizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyın.0850 840 16 84
Telefon
WhatsApp Hattı whatsapp