E-TİCARET SİSTEMLERİ

E-TİCARET SİSTEMLERİ

Netobil E-Ticaret Paketleriyle 1 gün içerisinde yayına başlayın, ürünlerinizi sanal ortamda satışa açın.

%100 Güvenli Alışveriş Sistemi : E-ticaret sitenizde ana sayfanızdan itibaren tüm sayfalarınızda SSL Güvenlik Sertifikası aktif kılınmaktadır. Böylece siteniz ve müşterileriniz eksiksiz tüm sayfalarında SSL ile korunmakta.

Gelişmiş Ödeme Yöntemleri : Geliştirdiğimiz e-ticaret sistemlerinde sanal poslar tüm bankalar için hazır. Visa, MasterCard, Discover, American Express kartlarıyla ister taksitli ister peşin ödeme alabilirsiniz. Netobil; kredi kartı ile ödeme çözümlerinde sektörün lider firması İyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş. ile çalışmaktadır. İyzico ile 7/24 güvenli online ödeme alabilmekte ve tüm ödeme işlemlerini detaylı olarak yönetebilme imkanını sahipsiniz. Netobil; sanal pos başvuru sürecinde de sizlere birebir ücretsiz danışmanlık yapmaktadır.

Yüzde Yüz SEO Uyumu : Geliştirdiğimiz ve yayına açtığımız tüm e-ticaret paketlerimizde tam seo uyumu seo profesyonelleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kur Avantajı : Müşterileriniz sayfalarda veya sepet adımlarında Türk lirası, dolar veya Euro kur seçerek fiyatları o kurda görebiliyorlar.

Günlük Yedekleme : E-ticaret sistemimizdeki tüm veritabanınız, ürün, sipariş, görseller, müşteriler v.b. tüm verileriniz eksiksiz günlük yedeklenmekte (backup), ve dilediğniiz dilediğiniz zaman yedekten geri dönme (recovery) işlemi uygulanabilmektedir.0850 840 16 84
Telefon
WhatsApp Hattı whatsapp