0541 440 84 47

Netobil E-Ticaret Paketleriyle 1 gün içerisinde yayına başlayın, ürünlerinizi sanal ortamda satışa açın.

%100 Güvenli Alışveriş Sistemi : E-ticaret sitenizde ana sayfanızdan itibaren tüm sayfalarınızda SSL Güvenlik Sertifikası aktif kılınmaktadır. Böylece siteniz ve müşterileriniz eksiksiz tüm sayfalarında SSL ile korunmakta.

Gelişmiş Ödeme Yöntemleri : Geliştirdiğimiz e-ticaret sistemlerinde sanal poslar tüm bankalar için hazır. Visa, MasterCard, Discover, American Express kartlarıyla ister taksitli ister peşin ödeme alabilirsiniz. Netobil; kredi kartı ile ödeme çözümlerinde sektörün lider firması İyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş. ile çalışmaktadır. İyzico ile 7/24 güvenli online ödeme alabilmekte ve tüm ödeme işlemlerini detaylı olarak yönetebilme imkanını sahipsiniz. Netobil; sanal pos başvuru sürecinde de sizlere birebir ücretsiz danışmanlık yapmaktadır.

Yüzde Yüz SEO Uyumu : Geliştirdiğimiz ve yayına açtığımız tüm e-ticaret paketlerimizde tam seo uyumu seo profesyonelleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kur Avantajı : Müşterileriniz sayfalarda veya sepet adımlarında Türk lirası, dolar veya Euro kur seçerek fiyatları o kurda görebiliyorlar.

Günlük Yedekleme : E-ticaret sistemimizdeki tüm veritabanınız, ürün, sipariş, görseller, müşteriler v.b. tüm verileriniz eksiksiz günlük yedeklenmekte (backup), ve dilediğniiz dilediğiniz zaman yedekten geri dönme (recovery) işlemi uygulanabilmektedir.