ARAMA MOTORU ÇALIŞMALARI

ARAMA MOTORU ÇALIŞMALARI

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitelerinin ve o web sitelerindeki içerik sayfalarının, Google, Yandex başta olmak üzere arama motorlarındaki doğal, başka deyişle ücretsiz arama sonuçlarında görünürlüğünü artırmaya yönelik yapılan çalışmalardır. Ürününüz veya hizmetinizle ilgili yüksek aranma potansiyeline sahip anahtar kelimeleri beraber belirliyor, organik sıralamalarda sitenizi yükseltmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.

ARAMA MOTORU REKLAMCILIĞI (GOOGLE ADWORDS, YANDEX DIRECT)

Dünya genelinde milyarlarca erişimi bulunan Google’da reklam vermenize olanak sağlayan Adwords platformunun başlıca özellikleri yüksek performanslı, ölçülebilir, şeffaf ve bütçesi kontrol edilebilir olmasıdır. Günlük bütçeniz tamamen sizin kontrolünüzdedir ve ürün/hizmetinizle alakalı anahtar kelimeleri sisteme tanımlayarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Reklamınız tıklandığında sizden ödeme alınır. Benzer şekilde Yandex.Direct, arama ve içerik reklamı yayınlama sistemidir. Bu sistem, Yandex’te veya diğer binlerce sitede benzer ürünleri ya da hizmetleri arayan kişilere reklamınızı gösterir.Detaylı raporlama araçları sayesinde, reklamlarınızın dönüşüm oranını ve performansını takip edebilirsiniz.

HARİTA ve REHBER KAYIT

Netobil; hizmet verdiği tüm müşterilerinin Google Masps (Haritalar) ve Yandex Rehber kaydını gerçekleştirir. Ülkemizde oldukça yüksek miktarda kullanıma sahip olan Google ve Yandex kayıt işlemiyle müşterilerimiz kendilerini sadece masaüstü erişimde değil mobil erişimde de müşterilerine açabilir, lokasyon erişimlerini artırabilirler.0850 840 16 84
Telefon
WhatsApp Hattı whatsapp