360 Derece Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur

Ankara 360 Derece Sanal Tur (Virtual Tour) üç boyutlu görüntü izlenimi veren panoramik fotoğraflar sayesinde, son teknoloji yazılım ve görsel medya uygulamalarının da fotoğraflar üzerine aktarılmasıyla internet ortamında interaktif olarak ziyaretçiye mekânın içindeymiş hissi yaratan ve istediği gibi dolaşmasını sağlayan görsel bir uygulamadır.

Satışlarınızı, rezervasyonlarını, tanıtım faaliyetlerinizi eşsiz ve çok güçlü pazarlama ve sunum sistemi ile artırabileceğiniz sanal tur hizmetimiz ile site ziyaretçilerinize gezilen alandaymış hissinizi verebilirsiniz. 360 derece sanal tur hizmetimiz ile uzaktaki müşterilerinizin rahatlıkla mekânınızı gezmelerini sağlayabilir, müşteri portföyünüzü genişleterek müşterilerden gelecek isteklerden ilham alabilirsiniz.

Sanal tur çalışmalarımız tüm mobil ve akıllı cihazlarda kusursuz çalışır. Ankara Sanal Tur, kullanıcılara yeryüzünden gökyüzüne, zeminden tavana kadar eksiksiz bir görüş alanı sunmaktadır. Fotoğraf geçişlerinde hiçbir sorun olmaz, tüm tarayıcılarda kusursuz çalışır.0850 840 16 84
Telefon
WhatsApp Hattı whatsapp